fbpx

Brandfit

W 2023 nie mam możliwości podejmowania kolejnych współprac na pełną obsługę marketingu w firmach, ani prowadzenie większych projektów. Na obecny moment dostępne usługi to tylko konsultacje marketingowe. Opcja większych współprac istnieje jedynie przy projektach dotyczących ochrony środowiska oraz zwierząt.

Marketing. Mogę poprowadzić wszystko co jest związane z pozyskaniem klienta w Twojej firmie. Od zarządzania zespołem po prowadzenie marketingu tylko przez moją firmę.

SEO. Musi być skuteczne. Dlatego nie przysłaniam się wieloletnią wizją i dalekosiężnymi efektami. Wprowadzam ruch na stronę, aby go monetyzować. Branża warunkuje jak szybko.

Copywriting. Sztuczna inteligencja może napisać świetne teksty, ale nie zrobi tego tak jak najlepszy człowiek od copywritingu. Moje teksty po prostu sprzedają.

Social Media. Prowadzenie Social Media to nie wrzucanie obrazków kilka razy w tygodniu zachęcających do kupna. Dobre SM to zaplanowana strategia generująca ruch wokół marki i przynosząca określone efekty.

Strony WWW. Tworzę skuteczne strony, które sprzedają, ale przede wszystkim są szybkie i przyjazne wyszukiwarkom. Z moimi wskazówkami, nie obudzisz się za kilka lat z perspektywą przebudowy strony za dziesiątki tysięcy złotych. Zrób to od początku tak jak trzeba.

Influencer Marketing. Przeprowadziłem dosłownie setki współprac z influencerami i nie interesują mnie wyłącznie zasięgi. Moje współprace po prostu mają sprzedawać. Żeby tak się działo, trzeba wiedzieć jak je wybierać i prowadzić.

Ai. Marketer, którzy nie korzysta w tej chwili ze sztucznej inteligencji, musi po prostu lubić pracować dłużej i ciężej. Nie tylko może ona pomóc wszystko przyspieszyć, ale zoptymalizuje to co do tej pory doprowadzało Cię do szału.

Prowadzenie projektów. Przeprowadziłem mnóstwo projektów marketingowych z różnych branż. To co wyróżnia mnie na tle innych, to posiadanie faktycznych umiejętności, które pozwalają zarządzać sporym zespołem i prowadzić go skutecznie i szybko do osiągnięcia celu.

Konsultacje marketingowe. Jeśli chcesz umówić się na konsultacje marketingowe online, wystarczy, że kupisz je w sklepie. Następnie prześlę przed spotkaniem pytania i umówimy się na rozmowę. Cena to 400 zł/godzina netto.

Otwórz czat
1
Scan the code
Cześć 👋
Jak mogę Ci pomóc?