fbpx

Brandfit

O mnie

Przez ostatnie kilkanaście lat zajmuję się szeroko pojętym marketingiem. Moim wyróżnikiem jest posiadanie bardzo obszernej wiedzy z różnych rejonów. W ostatnim czasie postawiłem na produkty cyfrowe, a jedyną usługą którą oferuje są konsultacje marketingowe w bardzo ograniczonej liczbie spotkań w tygodniu.

Prowadzę i prowadziłem zarówno osobiste projekty jak również pracowałem i współpracowałem z większymi markami. Uczyłem się od najlepszych i zarządzałem całymi zespołami. Potrafię rozwiązać każdy problem, ponieważ od zawsze jestem nazywany fixerem.

Na konsultacjach marketingowych możemy:

– przyjrzeć się określonemu problemowi i znaleźć rozwiązanie
– zaplanować zarys strategii dla Twojej marki
– przeszkolić kogoś z zespołu
– stworzyć od podstaw to czego potrzebujesz
– mogę pokazać jak za 100 zł sprawdzić walidację biznesu


OBSZARY

Poruszam się w takich rejonach jak: performance marketing (Facebook/Instagram/TikTok Ads), SEO (pozycjonowanie), budowa stron Internetowych, sprzedaż i budowa lejków, influencer marketing, biznes online, platformy e-commerce, social media, sztuczna inteligencja, automatyzacja marketingu, e-mail marketing, produkty cyfrowe oraz wiele innych.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Płatność za konsultacje następuje po ich przeprowadzeniu. W razie braku satysfakcji – nie wystawiam faktury. To duże ryzyko, ale nie robię w życiu rzeczy które są bez sensu, a konsultacje, to tylko dodatek do mojej działalności i chęć pomocy innym.

CENA

Konsultacje wynoszą 400 zł/netto za godzinę. Przy konsultacjach cyklicznych możemy negocjować cenę.

JAK SIE UMÓWIĆ

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie, najpierw napisz do mnie co Cię interesuje podczas konsultacji i ustalimy wspólnie termin. Do każdych konsultacji przygotowuje się, po przesłaniu zagadnień.