Usługi

Co mogę dla Ciebie zrobić

Logo

Dziś wszystko musi posiadać swoją identyfikację. Logo, wpisy w social media, oferta, wizytówka, struktura elementów strony. Nie pracuje tylko sam, ale z najlepszymi na rynku. Dostosujemy Twoje możliwości oraz oczekiwania do moich najlepszych rozwiązań.

Strona internetowa.

Strona internetowa w 7 dni roboczych? U mnie to możliwe. Bez zbędnych problemów, szybko i jasno określimy czego potrzebujesz i przejdziemy do realizacji. Znów, dostosujemy Twoje oczekiwania i możliwości do moich rozwiązań.

Prowadzenie projektów

Firma, która funkcjonuje od lat na rynku również może potrzebować pomocy. Czy to jeśli chodzi o zbudowanie nowej strategii, stronę internetową lub założenie kanałów social media. Studia z Zarządzania z biznesem i marketingiem w sieci dały mi podstawy do prowadzenia różnych projektów.

Social media

Na zlecenie prowadzę również firmowe kanały social media. Możemy umówić się na stałą współpracę lub opracować strategię, wykonać odpowiednie grafiki i przygotować wszystko do realizacji przez pracownika firmy.

Influence marketing

Dziś wszystko opiera się o autentyczność. Kiedy Ty widzisz kogoś bardzo popularnego w social media, ja sprawdzam, czy przypadkiem nie kupuje swoich fanów. Wyszukuję, sprawdzam i zawieram współpracę z najlepszymi w branży.

Copywriting

Obraz obrazem, ale tekst jest niesłychanie ważny. Piszę od dzieciństwa. Bardzo dużo. Pisaniem zarabiałem i dalej to robię. Skomponuję dla ciebie najlepsze teksty. Od strony internetowej przez ofertę firmową oraz blog.