Usługi

Konsultacje marketingowe

Ze względu na bardzo dużą ilość zapytań o współpracę i brakiem możliwości przyjmowania nowych klientów, wprowadziłem usługę konsultacji marketingowych. Konsultacje odbywają się w trybie online, podczas których można zadać mi każde pytanie związane z szeroko pojętym marketingiem oraz brandingiem. Po wcześniejszym umówieniu się przygotowuje się do konsultacji na podstawie przesłanych informacji i podczas ich trwania robimy i tworzymy to czego potrzebujesz. Dzielę się narzędziami których używam, podaje kontakty do osób które mogą pomóc w konkretnych tematach oraz mogę również przeprowadzić szkolenie jak narzędzi używać.

Cena godzinnej konsultacji to 400 zł/godzina netto.

Prowadzenie projektów

Współpracę możemy zacząć na etapie tworzeni biznesu jak i jego wieloletnim funkcjonowaniu. Wykonuję również zlecenia jednorazowe oparte na przeprowadzeniu określonych działań.

Strona internetowa

Wykonuję proste strony internetowe oraz blogi. Stosuję rozwiązania, które działają zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność jak i SEO. Przyjmuję jednak maksymalnie jedno zlecenie miesięcznie.

Social media

Na zlecenie prowadzę firmowe kanały social media. Możemy umówić się na stałą współpracę lub opracować strategię, wykonać odpowiednie grafiki i przygotować wszystko do realizacji przez pracownika firmy. Nie chodzi o samo tworzenie treści, ale o podążanie strategią przynoszącą rezultaty.

Logo

Czym się różni dobre logo od złego? Wpis znajdziesz na blogu. Dostosowuję rozwiązania do Twoich możliwości. Pracuje z najlepszymi na rynku, którzy tworzą ponadczasowe rozwiązania.

Influence/ambasador marketing

Pojawia się kryzys zaufania w mediach. Kiedy Ty widzisz kogoś bardzo popularnego w social media, ja sprawdzam, czy przypadkiem nie kupuje swoich fanów. Wyszukuję, sprawdzam i zawieram współpracę z najlepszymi w branży. Jakość relacji jest ważniejsza niż ilość obserwujących czy polubień.

Copywriting

Obraz obrazem, ale tekst jest niesłychanie ważny. Piszę od dzieciństwa. Bardzo dużo. Pisaniem zarabiałem i dalej to robię. Skomponuję dla ciebie najlepsze teksty. Od strony internetowej przez ofertę firmową czy blog.