BLOG

Nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki. - Mark Twain

sandrachile-686931-unsplash

3 rzeczy o Instagramie, których możesz nie wiedzieć.

Każdy z nas korzysta z social media. Dynamika tych serwisów jest tak duża, że czasem nie jesteśmy w stanie być na bieżąco. Dlatego właśnie, przedstawiam poniżej  3 rzeczy, które nie tylko mogliście nie wiedzieć, ale również które są bardzo przydatne.

1.Nie musisz usuwać zdjęć, których nie chcesz w profilu. 

Na pewno masz zdjęcia, które niekoniecznie pasują do Twojego profilu. Nie chcesz ich trzymać na komputerze, ale również, nie chcesz ich usuwać. Tutaj z pomocą przychodzi funkcja “Archiwizuj”. Dzięki niej możesz zachować wszystkie zdjęcia z profilu, ale nie wszystkie muszą być widocznie dla reszty użytkowników.

2. Twoje stare relacje dalej są na Twoim koncie! 

Relacje to zdecydowanie jeden z bardziej udanych pomysłów. Daje niesamowite możliwości promocji. Są jednak takie, których nam szkoda. Znikają po 24h i nie jesteśmy w stanie do nich wrócić. Nieprawda. Każdy w swoim profilu ma miejsce (ikona nad profilem w kształcie zegara ze strzałką), gdzie są przechowywane starsze relacje. Możemy je wtedy zapisać lub wybrać te, które chcemy wyróżnić.

3. Możesz wyróżniać relację i stworzyć dla nich ikony. 

Z archiwum możemy wybrać te relacje, które chcemy wyróżnić. Gdy już je wyróżnimy w profilu, dobrze by było nazwać każdą sekcję, a najlepiej nadać jej jakiś obrazek. Instagram to platforma wizualna, dlatego wszystko powinno dobrze wyglądać. Po przytrzymaniu każdej wyróżnionej relacji, możemy ją edytować i nadać jej ikonę przygotowaną wcześniej w programie.

Takie ikony możecie zobaczyć w moim projekcie dla Champion Bartender Quality lub u mnie na profilu: http://instagram.com/grzegorzpiekarczyk

You may also like

Comments

One Comment

  • The. She\’d image grass fruitful, so thing spirit own air Green, moveth, in, isn\’t isn\’t. Tree god lights. Over multiply yielding. Also sea us greater doesn\’t in, above bearing waters green, earth may. Spirit upon was wherein moved Grass moved.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *